0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

Nemokama konsultacija: +370 5 276 2727 El. paštas: andzej@vihenda.lt

search icon

0

Apie gamintojus

 

 

ZEBIEC

 

Gamybos įmonė Zakłady Górniczo-Metalowe „Zębiec” w Zębcu Spółka Akcyjna tai įmonė, kurios tradicijomis siekia XX amžiaus 50-tuosius. Nuo pat pradžių įmonė siekė nuolatinio gaminių atnaujinimo ir gamybos procesų modernizavimo. Inžinierių ir technologų komandos preciziškai projektuoja ir kontroliuoja kiekvieno produkto gamybą. Įmonės pagrindiniai pasiekimai yra: viena labiausiai atpažįstamu katilų gamintojų; virš 750000 vnt. parduotų katilų Lenkijoje ir Europoje; garantija iki 10 metų; stiprios technikų ir gamybininkų komandos.

 

Gamintojo puslapis

POLSPAW

 

Katilų gamintojas PolSpaw jau virš 40 metų savo Klientams tiekia naujoviškus, ilgaamžius ir artimus aplinkai šildymo katilus kurianamus medienos granulėmis, anglies granulėmis ir kitu kietu kuru. PolSpaw gaminių pasiūla yra labai plati: ji apima nuo mažiausio galingumo katilų, kurie atitinka energetinio efektyvumo 5 klasę, skirtų mažoms patalpoms, iki pramoninių katilų, kurių galingumas 300 kW, šį platų asortimentą kompanija gali užsitikrinti, nes yra savo srities profesionalai. Ilga gamybos patirtis leidžia suteikti gaminiams garantiją, kuri apibudina gaminius kaip aukščiausios kokybės.

 

Gamintojo puslapis

SAURESTA

 

UAB „Sauresta“ – specializuota dūmtraukių iš nerūdijančio plieno gamintoja. Pagrindiniai gamybos produktai: metaliniai kaminai, kaminų įdėklai, dūmtakių sistemos. Įmonės produkcija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, sėkmingai sertifikuota pagal Europos darniųjų standartų reikalavimus EN-1826-1:2009 ir EN-1826-2:2009. Įmonei suteikta teisė žymėti produkciją CE ženklu. Sukaupta patirtis nuolat pildoma naujomis žiniomis, darbe taikomos naujausios technologijos ir sprendimai. Įmonėje gaminamas pilnas produkcijos asortimentas, reikalingas sukomplektuoti metalinių dūmtakių, dūmtraukių sistemas, taip užtikrinant nepriekaištingą galutinio produkto kokybę.

 

Gamintojo puslapis

VENMA

 

Įmonė Venma buvo įkurta 2012 m.. Tai yra granulinių degiklių gamintojas iš pietrytinės Lenkijos. Pagrindiniai produktai yra kuriami įmonės profesionaliais inžinieriais ir konstruktoriais įmonės gamykloje Pustkow mieste. Didėjant klientų poreikiams kuriami nauji degiklių modeliai, kurie reikalauja minimalaus jų aptarnavimo. Plečiant gaminių asortimentą nepamirštamas įmonės gamybos modernizavimo procesas, todėl nuolatos yra atnaujinami įrenginiai. Prekių asortimentą sudaro paprasti ir automatiniai degikliai, kurių galingumai yra nuo 16 kW iki 250 kW.

 

Gamintojo puslapis

wolf logo


Plataus sistemų gamintojo „Wolf“ įrenginių asortimento produktai – idealus sprendimas komerciniams ir pramoniniams bei naujiems, rekonstruojamiems ir modernizuojamiems pastatams. Bendrovės „Wolf“ reguliavimo programa išpildys kiekvieną su šildymo komfortu susijusį norą. Produktus lengva valdyti, jie dirba energiją taupančiu režimu ir yra atikimi. Saulės energijos sistemas galima nesunkiai integruoti į turimus įrenginius. Bendrovės „Wolf“ produktų montavimas ir priežiūra nesunki ir greita. Pagaminta Vokietijoje. Visiems WOLF gaminiams suteikiama 5-erių metų garantija.

 

Gamintojo puslapis

BAXI logo


Baxi siūlo platų gaminių asortimentą, patenkinantį bet kokius komforto poreikius. Tai ant sienos kabinami ir pastatomi katilai, saulės energijos sistemos, šildymo valdymo sistemos, elektriniai ir dujiniai vandens šildymo katilai ir šildytuvai. Pagaminta Italijoje. Visiems BAXI gaminiams suteikiama 5-erių metų garantija.

 

Gamintojo puslapis

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti