0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

Nemokama konsultacija: +370 5 276 2727 El. paštas: andzej@vihenda.lt

search icon

0

Apie šildymo katilus

 

 Šildymo katilai – tai priemonė šildyti vandenį cirkuliuojantį sistemoje ir apšildantį namus. Tokie katilai šilumą išgauna iš įvairių energijos ar kuro rūšių, tačiau rekomenduojama nepasikliauti tik viena iš jų ir pasirūpinti alternatyvaus ar rezervinio šildymo galimybe. Rezervinis ar alternatyvusis šildymas padės išvengti galimų nemalonumų sutrikus pagrindinio šildymo sistemos veikimui ir išvengti nemalonios vėsos namuose. Kitaip tariant, jei, pavyzdžiui, naudojatės dujiniu katilu, vertėtų pagalvoti ir apie elektrinį ar kieto kuro katilą, kuris būtų tarsi atsarginis variantas ir galėtų būti naudojamas praradus galimybę šildytis dujomis. Dėmesį reikėtų atkreipti ir į modernųjį šildymą: šilumos siurblius ar geoterminio šildymo įrenginius, kurie nustoja veikti dingus elektrai, o tokiu atveju neturint rezervinio ar alternatyvaus šildymo teks šalti, todėl sumanu būtų turėti nors židinį.

 

Mūsų įmonėje siūlomas platus kieto ir skysto kuro, dujinių, granulinių bei elektrinių katilų asortimentas, kokybiški pirties katilai, židiniai ir krosnelės, tad galime padėti pasirūpinti ir centrinio, ir alternatyvaus šildymo galimybe. Siūlomos prekės – patikimų ir žinomų gamintojų produktai.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti